-
-
8:30 pmt Schipken, Dam, 114, 2890 Sint-Amandshttps://www.uitinvlaanderen.be/agenda/e/muzikaal-optreden-damast-duo-in-t-schipken/d7d0cd41-7e17-4fb6-8fc0-8d3a1bdde9dd
-
9:00 pmHandelsbeurs Gent4 BANDS, 4 GENRES
Kraakpand is een intieme avond waarop vier bands afwisselend hun songs brengen. Artiesten uit heel de wereld staan samen op één podium. De presentator van dienst leidt alles in goede banen.
-
7:30 pmDe Buren Leopoldstraat 6, 1000 Brussels, Belgium
-
7:00 pmVooruit Genthttps://belmundo.org/activiteit/scholars-risk-meet-greet/
-
8:00 pmGalerie Ravenstein, Brussel
-
4:00 pmGewijde-Boomstraat 73, 1050 Elsene
-
-
5:30 pmJules Lagaelaan 5 Roeselare
-
3:00 pmMuzikantenhuis Gent
-
-
4:30 pmEmilius Seghersplein, GentFeestelijke opening van het park "het Luizengevecht"
-
7:00 pmSint-Suzannakerk, 1030 Schaarbeek
-
5:00 pmHet kasteel Beauvoorde. (Veurne)
-
9:00 pmZeedijk 10, 8400 Oostende
-
8:00 pmENTR, Ham 147, 9000 Gent
-
8:00 pmENTR, Ham 147, 9000 Gent
-
8:00 pmVredespaleis, Carnegieplein, Den Haag, Nederland
-
11:30 amNoordstraat 28, 8500 Kortrijk
-
9:00 pmKoutermolenstraat 6b, 9111 Belsele
-
2:30 pmHet Bruggenhuis, Majoor van Lierdelaan 50, 9500 Geraardsbergen
-
8:00 pmMoliere Theater, Naamsepoortgalerij, Bolwerksquare 3, 1050 Elsene
-
8:30 pmBruggePrivé-evenement. Gelieve ons te contacteren als u er bij wil zijn!
-
2:00 pmAula Ghent University, Voldersstraat 9, 9000 Gent
-
6:00 pmUFO, Sint-Pietersnieuwstraat 33
-
7:00 pmDe Studio, Maarschalk Gérardstraat 4, 2000 Antwerpen
-
Haspelstraat 31, 9000 Gent
-
8:00 pmDe Studio, Maarschalk Gérardstraat 4, 2000 Antwerpen
-
8:30 pmMadam Fortuna, Sergeyselsstraat 20, 2140 Antwerpen
-
-
3:00 pmMakelaarsstraat 13, 9000 Gent
-
-
8:00 pmMoliere Theater, Naamsepoortgalerij Bolwerksquare 3 1050 Elsene
-
11:00 amHandelsbeurs, Kouter 29, 9000 Genthttps://www.handelsbeurs.be/nl/concert/foyer-matinee-damast-duo--kapela-maliszow
-
4:00 pm't Ey, Koutermolenstraat 6b, 9111 Sint-Niklaas
-
-
8:30 pmGalerie Lieve Lambrecht, Oostergemstraat 18, 9850 Merendree
-
4:00 pmUniversität zu Köln, Germany
-
7:00 pmEupenwww.eupenmusikmarathon.be/artist/damast-duo/
-
3:00 pmDapperheidsplein 17, 1070 Anderlecht
-
8:00 pmArt Base, 29 rue des Sables, 1000 Brussels
-
Ruhnu, EstoniaDamast Duo teaches and performs on a music camp on the Estonian island Ruhnu
-
TBATBADamast Duo cooperates with a theatre show on Theater Aan Zee. Details TBA.
-
4:00 pmkerk van Heilig Kerst / Sint-Salvatorkerk, Sleepstraat, Gent
-
EveningCultuurcentrum, Weststraat 31 9940 Evergem
-
-
10:00 amSint-Lambrechts-Woluwe
-
8:00 pmPacificatiezaal, stadhuis Gent
-
8:00 pmBij' de Vieze Gasten
-
7:30 pmCultureel Centrum De Branding, Populierenlaan 35, 8430 Middelkerke
-
8:30 pmGC Cultuurhuis ‘Safarken’ Dr. J. Persynplein 6 9185 Wachtebeke
-
10:30 amLandgoed de Campagne, Drongen
-
7:30 pmBozar, Ravensteinstraat 23 1000 BRUSSEL
-
-
-
8:00 pmLe Senghor - Brussels
-
8:30 pmBij de Vieze Gasten
-
8:00 pmMerode Festival, Sint-Luciakerk Engsbergen
-
-
11:00 amPaviljoen De Notelaer
-
-
8:00 pmGC Hof ten Hemelrijk
-
11:00 amHA Concerts - Gent
-
-
-
8:00 pmLe Senghor - Brussels
-
8:00 pmBij de Vieze Gasten, Gent
-
Cover photo credit: Niko Himschoot